Ласкаво просимо на сайт кафедрального Михайлівського собору м.Черкас!

Сайт створений з благословення Високопреосвященнішого Феодосія, митрополита Черкаського і Канівського і є офіційним представництвом інформації про Кафедральний собор м.Черкаси в мережі Інтернет з метою оперативного ознайомлення священнослужителів, парафіян та інших зацікавлених осіб з діяльністю і життям Кафедрального собору.

Інформаційний ресурс сайту є відкритим і загальнодоступним, і формується відповідно до діяльності і життя правлячого архієрея, кліриків собору, причту і парафіян.

Основними інформаційно-ресурсними компонентами сайту є:

• історія та святині Кафедрального собору;
  • матеріали про персоналії-настоятеля і священнослужителів;
  • основні відомості про діяльність і служіння правлячого архієрея;
  • основні відомості про діяльність і служіння духовенства;
  • життя громади і причта церковного;
  • матеріали про події поточного життя церковної громади, що проводяться в кафедральному соборі та в заходах за її участю;
  • каталоги інформаційних ресурсів електронних бібліотек, архіви новин…

Шановні читачі! Свої відгуки і пропозиції щодо інформації на сайті надсилайте на адресу: [email protected]

Відвідайте наш собор віртуально і обов’язково заходите в реальності!