Новини

Митрополит Феодосій звершив Божественну літургію в Неділю про Страшний суд в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси (+ВІДЕО)

19 лютого 2023 р., у Неділю про Страшний суд, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси. Керуючому єпархією співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак і міське духовенство.

На богослужінні було піднесено молитву за мир в Україні.

Після Великого входу митрополит Феодосій звершив ієрейську хіротонію над кліриком Черкаської єпархії дияконом Романом Леошеком.

Наприкінці Літургії архієрей звернувся до парафіян собору зі словом проповіді, присвяченої осмисленню євангельського оповідання про Страшний суд.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ