В рамках XXIX Міжнародних освітніх читань пройшла нарада єпархіальних древлехранителів
17 травня в лекторії Центрального музею давньоруської культури й мистецтва імені Андрія Рубльова в Москві в рамках XXIX Міжнародних освітніх читань відбулася нарада єпархіальних древлехранителів і представників єпархіальних відділів культури. (рос.)
17.5.2021
Питання профілактики абортів, допомоги бездомним і наркозалежним обговорили на засіданні спільної Комісії Руської Православної Церкви та Міністерства охорони здоров'я Росії
Роботу Комісії очолили співголови — голова Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння єпископ Верейський Пантелеїмон та заступник міністра охорони здоров'я Росії Олег Салагаєв. (рос.)
17.5.2021
У Москві нагородили переможців VIII олімпіади школярів «На початку було Слово...»
15 травня в Москві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і призерів VIII олімпіади школярів «На початку було Слово...», організованої Російським православним університетом святого Іоанна Богослова. (рос.)
17.5.2021
Митрополит Ловчанский Гавриил: Украинская Православная Церковь — единственная каноническая Церковь на Украине
15 травня в ході відвідування Полтавської єпархії митрополит Ловчанський Гавриїл передав благословення Предстоятеля Болгарської Православної Церкви Святійшого Патріарха Неофіта всім вірним Української Православної Церкви.
17.5.2021
У Москві пройшов круглий стіл з учасниками та переможцями XV Всеросійського конкурсу «За моральний подвиг вчителя»
16 травня у конференц-залі Храму Христа Спасителя пройшов круглий стіл з учасниками та переможцями Всеросійського конкурсу в галузі педагогіки, виховання і роботи з дітьми та молоддю до 20 років «За моральний подвиг вчителя» 2020 року. Круглий стіл був організований в рамках XXIХ Міжнародних освітніх читань. (рос.)
17.5.2021
До переліку сайтів, що несуть загрозу шахрайських дій відносно віруючих, додано ресурси, які використовують імена шанованих святих
Синодальний відділ із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ з метою захисту віруючих від зловживань у мережі Інтернет продовжує доповнювати список ресурсів, що займаються збором коштів на церковні треби і не мають офіційного відношення до Руської Православної Церкви. (рос.)
17.5.2021
Відбулося чергове засідання колегії з науково-богословського рецензування та експертної грошової оцінки Видавничої ради
13 травня в дистанційному форматі під керівництвом митрополита Калузького і Боровського Климента, голови Видавничої Ради Руської Православної Церкви, відбулося чергове засідання колегії з науково-богословського рецензування та експертної грошової оцінки. (рос.)