Відбувся перший Форум православних добровольців Північно-Східного та Південно-Східного вікаріатств м. Москви
17 жовтня в Москві відбувся перший Форум православних волонтерів із соціального служіння Північно-Східного та Південно-Східного вікаріатств. У заході взяли участь керуючий вікаріатствами архієпископ Єгор'євський Матфей, голова Синодального відділу з церковної благодійності єпископ Верейський Пантелеїмон, відповідальні за соціальне служіння в вікаріатствах і на парафіях, добровольці. (рос.)
20.10.2021
В рамках фестивалю «Віра і слово» відбувся практикум «Яким повинен стати "Журнал Московської Патріархії"?»
19 жовтня в рамках фестивалю «Віра і слово» відповідальний редактор «Журналу Московської Патріархії» священик Олександр Волков провів практикум «Яким повинен стати "Журнал Московської Патріархії", щоб повернутися до читача? Найстаріше друковане видання Руської Церкви — нові ідеї та напрямки розвитку». (рос.)
20.10.2021
У Видавництві Московської Патріархії вийшла книга «Новомученики і сповідники Московські. Західне вікаріатство»
У Видавництві Московської Патріархії в книжковій серії «Хто нас відлучить від Христової любови...» вийшла в світ нова книга «Новомученики і сповідники Московські. Західне вікаріатство». (рос.)
20.10.2021
Панельна дискусія «Цензура в медіа і суверенний Інтернет» пройшла в рамках фестивалю «Віра і слово»
19 жовтня в рамках IX Міжнародного фестивалю «Віра і слово» відбулася панельна дискусія «Цензура в медіа і суверенний Інтернет». (рос.)
20.10.2021
Голова ВЗЦЗ зустрівся з главою Культурного представництва при Посольстві Ісламської Республіки Іран
19 жовтня відбулася зустріч голови ВЗЦЗ митрополита Волоколамського Іларіона з новим главою Культурного представництва при Посольстві Ісламської Республіки Іран в Російській Федерації доктором Масудом Ахмадвандом. (рос.)
20.10.2021
Відбувся практикум «Участь Церкви в грантових конкурсах»
19 жовтня в підмосковному пансіонаті «Клязьма», де проходить IX Міжнародний фестиваль «Віра і слово», відбувся практикум «Участь Церкви в грантових конкурсах: "Православна ініціатива", Фонд президентських грантів, Інститут розвитку Інтернету». (рос.)
20.10.2021
У Ташкенті пройде виставка-форум «Радість Слова»
22-26 жовтня в Ташкенті з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила пройде Міжнародна православна книжкова виставка-форум «Радість Слова». (рос.)
19.10.2021