Правлячі архієреї єпархій Північного Кавказу взяли участь у засіданні Комісії при повпреді Президента РФ у Північно-Кавказькому федеральному окрузі у справах козацтва
30 червня повноважний представник Президента РФ у Північно-Кавказькому федеральному окрузі Юрій Чайка провів засідання Комісії при повпреді Президента РФ у ПКФО у справах козацтва. У заході взяли участь голова Синодального комітету із взаємодії з козацтвом митрополит Ставропольський Кирил, архієпископ П'ятигорський Феофілакт, єпископ Владикавказький Герасим, єпископ Георгіївський Гедеон. (рос.)
30.6.2022
У Москві відбувся фестиваль, присвячений дню пам
У Москві відбувся фестиваль, присвячений дню пам'яті китайських мучеників
26 червня на Китайському Патріаршому подвір'ї в Москві відбувся Фестиваль китайської культури, присвячений Дню пам'яті китайських мучеників, які постраждали за Христа під час повстання іхетуанів у 1900 році. (рос.)
30.6.2022
Видавнича Рада передала комплект духовної літератури Представництву Руської Церкви в Дамаску
28 червня у Представництві Руської Православної Церкви в Дамаску відбулася церемонія передачі комплекту видань духовної, катехитичної та художньої літератури для парафіяльної бібліотеки при храмі священномученика Ігнатія Богоносця. (рос.)
30.6.2022
У Вишенському монастирі урочисто відзначили 20-річчя перенесення мощей святителя Феофана Затворника
29 червня в Успенському Вишенському жіночому монастирі Скопинської єпархії (Шацький район Рязанської області) відбулися урочистості з нагоди 20-річчя перенесення до обителі із села Еммануїлівка мощей святителя Феофана, Затворника Вишенського. (рос.)
30.6.2022
Блаженніший Патріарх Антіохійський Іоанн прийняв нового представника Патріарха Московського і всієї Русі
27 червня Блаженніший Патріарх Великої Антіохії та всього Сходу Іоанн Х у своїй резиденції в Дамаску прийняв нового представника Патріарха Московського і всієї Русі при Антіохійському Патріаршому престолі архімандрита Филипа (Васильцева). (рос.)
30.6.2022
У Загальноцерковній аспірантурі та докторантурі відбувся випускний акт
29 червня, у день пам'яті перенесення мощів святителя Феофана, Затворника Вишенського, в Загальноцерковній аспірантурі та докторантурі імені святих рівноапостольних Кирила й Мефодія відбулися урочисті заходи, присвячені завершенню навчального року. (рос.)
30.6.2022
Голова комісії взяв участь у засіданні робочої групи Ради при Президентові РФ щодо розвитку фізичної культури і спорту
28 червня голова Патріаршої комісії з питань фізичної культури і спорту митрополит Мурманський і Мончегорський Митрофан взяв участь у засіданні робочої групи з підготовки засідання Ради при Президентові РФ з розвитку фізичної культури і спорту на тему «Про розвиток та оснащення спортивної інфраструктури». (рос.)