Предстоятелі Помісних Православних Церков привітали голову ВЗЦЗ з 55-річчям від дня народження
24 липня, в день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги, у Святому Хрещенні Олени (969), голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату, ректор Загальноцерковної аспірантури та докторантури митрополит Волоколамський Іларіон звершив Літургію в храмі на честь мучеників і сповідників Михаїла та Феодора, який входить до комплексу Чернігівського Патріаршого подвір'я. (рос.)
24.7.2021
Притулок для жертв домашнього насильства відкрито при одеському монастирі
23 липня відбулося відкриття притулку для жертв домашнього насильства при Будинку милосердя Одеського Архангело-Михайлівського жіночого монастиря. (рос.)
24.7.2021
У представництві Московського Патріархату в Дамаску видано коментований переклад книги пророка Софонії
Автор перекладу і коментаря — представник Патріарха Московського і всієї Русі при Патріархові Великої Антіохії й усього Сходу, головний науковий співробітник Загальноцерковної аспірантури та докторантури імені святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, доктор богослов'я ігумен Арсеній (Соколов). (рос.)
24 липня відбудеться прем
24 липня відбудеться прем'єра фільму «Архієрей» про митрополита Волоколамського Іларіона
24 липня митрополитові Волоколамському Іларіону, голові Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату, виповнюється 55 років. До цієї знаменної дати приурочена прем'єра документального фільму «Архієрей», знятого телеканалом «Культура». (рос.)
Митрополит Волоколамський Іларіон зустрівся з послом Франції в Росії
23 липня голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополит Волоколамський Іларіон на запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Французької Республіки в Російській Федерації П'єра Леві відвідав Посольство Франції в Росії.
23.7.2021
Блаженніший митрополит Онуфрій очолив у Києво-Печерській лаврі святкове богослужіння з нагоди дня пам'яті преподобного Антонія Печерського
23 липня, в день пам'яті преподобного Антонія Печерського, начальника всіх руських ченців, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської лаври.
23.7.2021
Заступник голови ВЗЦЗ взяв участь у церемонії відкриття XXVIII Генеральної асамблеї МАП
23 липня на острові Крит розпочала роботу XXVIII Генеральна асамблея Міжпарламентської асамблеї Православ'я (МАП). Тема цьогорічної зустрічі — «Майбутнє Європи, майбутнє світу після пандемії». (рос.)