У зв
У зв'язку з несприятливою епідемічною обстановкою Х Різдвяні Парламентські зустрічі перенесено на пізніший термін
У зв'язку з несприятливою епідемічною обстановкою Х Різдвяні Парламентські зустрічі у Раді Федерації ФЗ РФ, заплановані на 24 січня, перенесені більш пізній термін. (рос.)
21.1.2022
Відбулося відспівування митрополита Володимира (Котлярова)
21 січня, у п'ятницю седмиці 31-ї по П'ятидесятниці, митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Варсонофій звершив у Свято-Троїцькому соборі Олександро-Невської лаври Божественну літургію та відспівування митрополита Володимира (Котлярова). (рос.)
21.1.2022
Видавництво Московської Патріархії опублікувало загальнодоступну версію календаря постів та трапез на 2023 рік
Повний місяць календаря на 2023 рік планується відкрити для безкоштовного скачування в березні 2022 року. (рос.)
21.1.2022
Представники церковних соціальних проєктів взяли участь у «Школі соціальних управлінців»
Проєкт, організований за участі Синодального відділу благодійності, був спрямований на підвищення компетенцій керівників та співробітників НКО, які працюють в Арктичній зоні Росії. (рос.)
21.1.2022
У Мінську відбувся ювілейний вечір, присвячений 25-річчю Християнського освітнього центру імені святих Мефодія та Кирила
Вітальний адрес Патріаршого екзарха всієї Білорусі митрополита Мінського і Заславського Веніаміна оголосив архієпископ Гродненський і Волковиський Антоній. (рос.)
21.1.2022
У Видавничій Раді пройде конференція молодих богословів із дослідження спадщини святителя Феофана Затворника
25 січня у Видавничій Раді пройде всеросійська науково-практична конференція молодих богословів щодо дослідження спадщини святителя Феофана, Затворника Вишенського. Тема майбутньої конференції — «Святитель Феофан Затворник і Афон». (рос.)
20.1.2022
У свято Хрещення Господнього голова Синодального відділу з монастирів і чернецтва очолив Літургію в Храмі Христа Спасителя у Москві
19 січня, у день Святого Богоявлення, голова Синодального відділу з монастирів та чернецтво митрополит Каширський Феогност звершив Божественну літургію та чин великого освячення води в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя м. Москви. (рос.)
20.1.2022